W sumie: 119331
Obrazek dla news_1504

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 24.03.2024

25.03.2024

24 marca 2024r. zespół Trampkarzy pechowo zainaugurował rozgrywki rundy wiosennej, przegrywając na własnym boisku z drużyną Hattrick Białystok. Całe spotkanie było meczem walki, a dzięki zaangażowaniu i poświęceniu zawodników obu stron rywalizacji, dochodziło do częstych spięć podbramkowych. Niestety, z wielu stuprocentowych sytuacji, jakie zostały wykreowane przez oba zespoły, to białostoczanie wykorzystali o jedną więcej i zwyciężyli 3:2.

więcej

Obrazek dla news_1502

INTEGRACYJNA LIGA MISTRZÓW – FINAŁOWA KOŃCÓWKA

15.03.2024

Jesienno – zimowe współzawodnictwo piłkarskie w ramach Integracyjnej Ligi Mistrzów dobiegły końca. Czteromiesięczna rywalizacja w wewnętrznych turniejach grup piłkarskich na co dzień trenujących w Ośrodku Sportu i Rekreacji jest świetnym uzupełnieniem treningu w tym martwym od rozgrywek okresie. Poza walorami które rozwijają u młodych piłkarzy technikę, motorykę, takie spotkania mają także duży wpływ na funkcjonowanie i integrację w zespole.

więcej

Obrazek dla news_1498

PIŁKARSKA WIOSNA CORAZ BLIŻEJ. SPARING JUNIORÓW STARSZYCH OSIR HAJNÓWKA – KS NAREWKA Z 09.03.2024

12.03.2024

W miniona sobotę, 9 marca 2024 drużyna Juniorów Starszych OSiR Hajnówka rozegrała swoje pierwsze sparingowe spotkanie z drużyną Seniorów KS Narewka, która na co dzień występuje na poziomie podlaskiej A klasy. Jak na występ po dłuższej przerwie zimowej nasz zespół zaprezentował się z dobrej strony, starając się walczyć z wyżej notowanym rywalem ,jak równy z równym. Minimalna porażka 4:3 świadczy, że w naszej drużynie jest wielu zawodników o dużym potencjale piłkarskim.

więcej

Obrazek dla news_1497

MISTRZOSTWA MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ ROCZ. 2013 I MŁ. Z 07.03.2024

11.03.2024

W Mistrzostwach Miasta w Halowej Piłce Nożnej rocz. 2013 i mł, które się odbyły 7 marca 2024r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Hajnówce, wzięło udział sześć reprezentacji. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” w grupach. Ogółem rozegrano jedenaście spotkań 15-minutowych. Na parkiecie grało 72 uczniów z miasta Hajnówka (SP 1, SP 2, SP 4) oraz Gminy Hajnówka (SP Dubiny). W meczu o pierwsze miejsce w Turnieju zadecydowała druga seria rzutów karnych.

więcej

Obrazek dla news_1496

MISTRZOSTWA MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ ROCZ. 2011 I MŁODSI Z 29.02.2024

01.03.2024

W Mistrzostwach Miasta w Halowej Piłce Nożnej rocz. 2011 i mł, które się odbyły 29 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Hajnówce, wzięły udział cztery reprezentacje. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” - sześć spotkań 20-minutowych. Na parkiecie rywalizowało 48 uczniów z miasta Hajnówka (SP 1, SP 2, SP 4) oraz Gminy Hajnówka (SP Dubiny). Mecze były bardzo zacięte. Ogółem strzelono 16 bramek.