News

News zdjęcie id 1353

LIGA MŁODZIEŻOWA Z 27, 29.04. I 04.05.2023

05.05.2023

W ostatniej tygodniu najstarsze drużyny Ośrodka Sportu ponownie walczyły o punkty w ramach Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Trampkarze swój mecz stoczyli w Wysokiem Mazowieckiem a rywalem był lider rozgrywek miejscowy Ruch. Juniorzy zmierzyli się na wyjeździe z zespołem o dużych aspiracjach - Olimpią Zambrów. Majowe zaległe spotkanie Trampkarzy w Brańsku dostarczyło wiele bramek i emocji oraz zapisane trzy punkty dla naszej drużyny.

Mecz z dnia 27.04.2023

Trampkarze podeszli do meczu z liderem bardzo ambitnie. Niestety, pierwsza połowa nie była udana. Nasi zawodnicy przegrali ją wyraźnie. W drugiej odsłonie pojedynku zobaczyliśmy już inną naszą drużynę. Hajnowianie śmielej zaczęli sobie poczynać, starając się częściej utrzymywać przy piłce. Pojedynek z wyżej notowanym rywalem pokazał o dużych możliwościach drzemiących w naszych zawodnikach. Jedno jest pewne, rywalom nie było łatwo, a za tę postawę naszym piłkarzom dziękujemy.

Trampkarze Młodsi (2009 i młodsi):

Ruch Wysokie Mazowieckie – OSiR Hajnówka 5:1 (4:0)

Bramka dla OSiR: Julian Ignaciuk x 1

Skład OSiR: Igor Kułakowski (Jakub Pieczarka 41), Nikodem Czurak, Marcin Gutowski, Julian Ignaciuk, Michał Koryga (Kacper Jakimiuk 41’), Filip Lesiak, Mateusz Maciąg (Krzysztof Serafin 75’), Mateusz Ostaszewski (Przemysław Czapski 79’), Janusz Sacharuk (Filip Falkowski 75’), Adam Szumarski. Trener Marek Hanula.

Mecz z dnia 29.04.2023

Spotkanie Juniorów było meczem walki, podczas którego obie ekipy stworzyły wiele okazji do strzelenia goli. Pojedynek zakończył się remisem, który nie krzywdzi żadnej ze stron. Mecz w Zambrowie, szczególnie w pierwszej połowie, był jednym z naszych lepszych występów w ostatnich tygodniach. Nasi piłkarze byli bardzo skoncentrowani na swoich zadaniach i ciężko pracowali, prowadząc do przerwy dwoma bramkami. O drugiej połowie chcielibyśmy szybko zapomnieć. Zdobyty przez nasz zespół punkt dał naszej drużynie awans na drugie miejsce w tabeli. Gratulujemy!

Juniorzy Młodsi (2006 i mł.):

Olimpia Zambrów – OSiR Hajnówka 2:2 (0:2)

Bramki dla OSiR: Jakub Lewczuk x 2.

Skład OSiR: Wojtek Kondratiuk (Mikołaj Pawluczuk), Jakub Bielawski, Kamil Moszczyński, Dawid Komarzewski, Oskar Tellos, Bartek Ostapczuk, Szymon Ważny, Kacper Jakimiuk, Kazimierz Rudzki, Krzysztof Kołecki (Arek Kędzierski), Jakub Lewczuk, Szymon Plewa, Erik Budny, Damian Czurak, Cyprian Tatera. Trener Marek Hanula

LINK DO TABELI

Mecz z dnia 04.05.2023

Drużyna Trampkarzy zagrała trzecie spotkanie ligowe. Po dwóch porażkach przeszło przełamanie z Pionierem Brańsk. Na mecz z miejscowymi mieliśmy jasny plan - prostymi środkami przenosić ciężar gry na połowę przeciwnika, stwarzać sobie okazje i wygrać to spotkanie. Od początku wszystko wyglądało tak, jak chcieliśmy, udało się szybko zdobyć 2 bramki. Jednak od tego momentu w szeregi naszej drużyny wkradło się rozkojarzenie, co skrzętnie wykorzystał rywal. Mecz się wyrównał i zawodnicy obu drużyn zafundowali kibicom dużo emocji. Padło wiele bramek, ale na szczęście ostatnie słowo należało się naszym chłopakom. Determinacja i walka do końca się opłaciła i w 49 minucie meczu Borys Jastrzębski zachował zimną krew w polu karnym gospodarzy ustalając wynik 5:4 dla naszej drużyny. Cieszy zwycięstwo i walka do ostatniej minuty meczu, jednak jest sporo do poprawy, zwłaszcza w grze obronnej.

Pionier Brańsk – OSiR Hajnówka 4:5 (3:4)

Bramka dla OSiR: Borys Jastrzębski 5’,18’,49’, Julian Ignaciuk 6’,31’

Skład OSiR: Igor Kułakowski, Łukasz Golonko, Julian Ignaciuk, Kacper Jakimiuk, Filip Lesiak, Mateusz Maciąg (Janusz Sacharuk 65’), Jakub Pieczarka (Michał Koryga 68’), Adam Szumarski, Gabriel Żabiński (Przemysław Czapski 55'), Borys Jastrzębski, Nikodem Czurak. Trener Marek Hanula.